153 Stolar 8 stycken, Barock-stil

2508a_8dbc670fd1f389a_med.jpeg
  • 2508a_8dbc670fd1f389a_sm.jpeg
  • 2508b_8dbc670ff841290_sm.jpeg
  • 2508c_8dbc67101c79229_sm.jpeg
  • 2508d_8dbc67103e28ac3_sm.jpeg
  • 2508e_8dbc67105e42bb3_sm.jpeg
  • 2508f_8dbc6710879d5c8_sm.jpeg
  • 2508g_8dbc6710a7fb758_sm.jpeg
  • 2508h_8dbc6710c86d706_sm.jpeg
  • 2508i_8dbc6710e8f9d78_sm.jpeg
  • 2508j_8dbc671110f7223_sm.jpeg
  • 2508k_8dbc671132a41fb_sm.jpeg

Nitad originalklädsel. Kopplade ben. Rikt skurna detaljer.

6st stolar. Sitthöjd ca 50 cm, rygghöjd 104 cm.

2st karmstolar. Sitthöjd ca 52 cm, rygghöjd 111 cm, B 72 cm.

  • Skick:Bruksslitage & repor.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK