153 Stolar 8 stycken, Barock-stil
Nitad originalklädsel. Kopplade ben. Rikt skurna detaljer.
6st stolar. Sitthöjd ca 50 cm, rygghöjd 104 cm.
2st karmstolar. Sitthöjd ca 52 cm, rygghöjd 111 cm, B 72 cm.
- Skick:Bruksslitage & repor.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |