253 Skåp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Överdel dörrpar med bakomliggande hyllplan. Nedtill 4 lådor. Beslag original. Nyckel finns. Delbart.
- Skick:Slitage, repor & fläckar.
- Storlek:H 186 cm, B 115 cm, D 48 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |