253 Skåp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal

2602a_8dbcb322b1049cd_med.jpeg
  • 2602a_8dbcb322b1049cd_sm.jpeg
  • 2602b_8dbcb322c5ebea3_sm.jpeg
  • 2602c_8dbcb322dcaa07a_sm.jpeg
  • 2602d_8dbcb322f498d81_sm.jpeg
  • 2602e_8dbcb32308c2332_sm.jpeg
  • 2602f_8dbcb3231a16254_sm.jpeg
  • 2602g_8dbcb3232f311ca_sm.jpeg
  • 2602h_8dbcb32343dc1a8_sm.jpeg
  • 2602i_8dbcb3235c96ade_sm.jpeg
  • 2602j_8dbcb32374fe3de_sm.jpeg

Överdel dörrpar med bakomliggande hyllplan. Nedtill 4 lådor. Beslag original. Nyckel finns. Delbart.

  • Skick:Slitage, repor & fläckar.
  • Storlek:H 186 cm, B 115 cm, D 48 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK