295 Simon Gate Orrefors "Tusen fönster" skål, signerad
H 12 cm, Diameter 18 cm.
Lars Hellsten Orrefors skål, signerad. H 9.5 cm, Diameter 14 cm.
Kosta skål. H 7.5 cm, Diameter 11.5 cm.
- Skick:Bruksslitage.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 219 SEK |