295 Simon Gate Orrefors "Tusen fönster" skål, signerad

2644a_8dbcbcc56167f34_med.jpeg
  • 2644a_8dbcbcc56167f34_sm.jpeg
  • 2644b_8dbcbcc5799748d_sm.jpeg
  • 2644c_8dbcbcc5928924a_sm.jpeg
  • 2644d_8dbcbcc5a9d3349_sm.jpeg
  • 2644e_8dbcbcc5c284034_sm.jpeg
  • 2644f_8dbcbcc5dda4abc_sm.jpeg
  • 2644g_8dbcbcc5f758b3b_sm.jpeg
  • 2644h_8dbcbcc611a4107_sm.jpeg
  • 2644i_8dbcbcc628a406c_sm.jpeg
  • 2644j_8dbcbcc63d4baa3_sm.jpeg
  • 2644k_8dbcbcc65808cfb_sm.jpeg
  • 2644l_8dbcbcc66f3047e_sm.jpeg
  • 2644m_8dbcbcc68560ca7_sm.jpeg

H 12 cm, Diameter 18 cm.

Lars Hellsten Orrefors skål, signerad. H 9.5 cm, Diameter 14 cm.

Kosta skål. H 7.5 cm, Diameter 11.5 cm.

  • Skick:Bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK