431 Sekretär 1900-tal
Klaff, med bakomliggande skrivdel & lådor. Nedanför 1 låda. Nyckel finns.
- Skick:Bruksslitage & färgbortfall.
- Storlek:H 105 cm, B 80 cm, D 48 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |