431 Sekretär 1900-tal

2780a_8dbce29020c0bb2_med.jpeg
  • 2780a_8dbce29020c0bb2_sm.jpeg
  • 2780b_8dbce2902772790_sm.jpeg
  • 2780c_8dbce2902ce204d_sm.jpeg
  • 2780d_8dbce29033167f4_sm.jpeg
  • 2780e_8dbce29038936b1_sm.jpeg
  • 2780f_8dbce2903f96075_sm.jpeg
  • 2780g_8dbce2904876268_sm.jpeg
  • 2780h_8dbce29050c7fc3_sm.jpeg
  • 2780i_8dbce2905879f81_sm.jpeg
  • 2780j_8dbce2906031d49_sm.jpeg
  • 2780k_8dbce29066ae6b9_sm.jpeg

Klaff, med bakomliggande skrivdel & lådor. Nedanför 1 låda. Nyckel finns.

  • Skick:Bruksslitage & färgbortfall.
  • Storlek:H 105 cm, B 80 cm, D 48 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK