85 Scandia silver, fat på fot
Silverpläterad. Design.
- Skick:Bruksslitage.
- Storlek:H 14 cm, Diameter 28 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |