68 Rostfri bunke 11 L & Eskilstuna form
Form H 9 cm, Diameter 28 cm.
- Skick:Bruksslitage & bucklor.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |