279 Plasttallrikar retro "Jonas" 4 stycken, 1960-tal
Tallrikar Diameter 21 cm.
Samt 3st muggar "P plastteknik". H 9 cm, Diameter 8 cm.
- Skick:Bruksslitage & repor.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |