507 Ljusstakar mässing 1 par, 1800-tal
- Skick:Bruksslitage. Stearinrester.
- Storlek:H 15.5 cm, Diameter fot 9.5 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |