216 Kryddburkar porslin, 6 delar

2570a_8dbcb2314c0bd77_med.jpeg
  • 2570a_8dbcb2314c0bd77_sm.jpeg
  • 2570b_8dbcb23162a68af_sm.jpeg
  • 2570c_8dbcb23179df071_sm.jpeg
  • 2570d_8dbcb231907f648_sm.jpeg
  • 2570e_8dbcb231a4a40bc_sm.jpeg
  • 2570f_8dbcb231bb2dd5d_sm.jpeg
  • Skick:Bruksslitage. Nagg finns.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK