592 Kopparvärmare 1800-1900 tal

2941a_8dbcfe78b97bed7_med.jpeg
  • 2941a_8dbcfe78b97bed7_sm.jpeg
  • 2941b_8dbcfe78cf1482b_sm.jpeg
  • 2941c_8dbcfe78e3e891a_sm.jpeg
  • 2941d_8dbcfe78fd90b66_sm.jpeg
  • 2941e_8dbcfe79128f011_sm.jpeg
  • 2941f_8dbcfe792ab30bb_sm.jpeg
  • 2941g_8dbcfe7946bfc93_sm.jpeg
  • 2941h_8dbcfe795e0765a_sm.jpeg
  • 2941i_8dbcfe797500d59_sm.jpeg

Monterad på metallstomme.

  • Skick:Bruksslitage & bucklor.
  • Storlek:H 57 cm, L 66 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK