394 Kopparkittel på tre järnben, 1800-1900 tal

2743a_8dbcbfc798a2127_med.jpeg
  • 2743a_8dbcbfc798a2127_sm.jpeg
  • 2743b_8dbcbfc7b55d9a7_sm.jpeg
  • 2743c_8dbcbfc7cc80710_sm.jpeg
  • 2743d_8dbcbfc7e6de3ad_sm.jpeg
  • Skick:Bruksslitage. Bucklor. Lagning.
  • Storlek:H 36 cm, Diameter 40 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK