382 Kopparhink 1800-1900 tal + kopparbunke på tre järnben
Hink H 27 cm, Diameter 27 cm.
Bunke H 24 cm, Diameter 34 cm.
- Skick:Bruksslitage & repor.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 250 SEK |