382 Kopparhink 1800-1900 tal + kopparbunke på tre järnben

2731a_8dbcbfa549b18bb_med.jpeg
  • 2731a_8dbcbfa549b18bb_sm.jpeg
  • 2731b_8dbcbfa565f28c5_sm.jpeg
  • 2731c_8dbcbfa57fffbed_sm.jpeg
  • 2731d_8dbcbfa59a5ff83_sm.jpeg
  • 2731e_8dbcbfa5b512c05_sm.jpeg
  • 2731f_8dbcbfa5cdae2b6_sm.jpeg

Hink H 27 cm, Diameter 27 cm.

Bunke H 24 cm, Diameter 34 cm.

  • Skick:Bruksslitage & repor.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK