402 Kista 1800-tal

2751a_8dbce18db416b3c_med.jpeg
  • 2751a_8dbce18db416b3c_sm.jpeg
  • 2751b_8dbce18dcd9ede8_sm.jpeg
  • 2751c_8dbce18de8ca5b8_sm.jpeg
  • 2751d_8dbce18dfc9ae44_sm.jpeg
  • 2751e_8dbce18e10e1eea_sm.jpeg
  • 2751f_8dbce18e259d488_sm.jpeg
  • 2751g_8dbce18e3be36e4_sm.jpeg
  • 2751h_8dbce18e5505fd7_sm.jpeg

Detaljer i järn. Senare bemålad.

  • Skick:Bruksslitage & färgbortfall.
  • Storlek:H 33 cm, B 98 cm, D 44 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK