413 Karta "Nordamerika" 1940-1950 tal

2762a_8dbce1b32183719_med.jpeg
  • 2762a_8dbce1b32183719_sm.jpeg
  • 2762b_8dbce1b340e2602_sm.jpeg
  • 2762c_8dbce1b35fc6707_sm.jpeg
  • 2762d_8dbce1b37cc5b38_sm.jpeg
  • 2762e_8dbce1b39c6a1bd_sm.jpeg
  • 2762f_8dbce1b3ba06ddf_sm.jpeg
  • 2762g_8dbce1b3da6ba98_sm.jpeg
  • 2762h_8dbce1b3f6499d6_sm.jpeg

Skala 1:6000000.

  • Skick:Skador, repor & fläckar.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK