255 Hylla med spegel, 1930-1940 tal

2604a_8dbcb32de158672_med.jpeg
  • 2604a_8dbcb32de158672_sm.jpeg
  • 2604b_8dbcb32df6f37ef_sm.jpeg
  • 2604c_8dbcb32e0b79506_sm.jpeg
  • 2604d_8dbcb32e20d9bc9_sm.jpeg
  • 2604e_8dbcb32e38838ab_sm.jpeg
  • 2604f_8dbcb32ee794aeb_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage & repor. Spricka i sida.
  • Storlek:H 55 cm, L 156 cm, D 30 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK