302 Hushållsvåg Hugin 1940-1950 tal + plåtburk

2651a_8dbcbcda53572e7_med.jpeg
  • 2651a_8dbcbcda53572e7_sm.jpeg
  • 2651b_8dbcbcda66e5e2f_sm.jpeg
  • 2651c_8dbcbcda7a260f2_sm.jpeg
  • 2651d_8dbcbcda8e27c12_sm.jpeg
  • 2651e_8dbcbcdaa335048_sm.jpeg
  • 2651f_8dbcbcdab9a6959_sm.jpeg
  • 2651g_8dbcbcdacf72e9a_sm.jpeg

Burk H 10.5 cm, B 22 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK