304 Gullaskruf "Vineta" 12 delar
Rödtonat glas.
11st assietter, Diameter 16 cm.
Skål. H 5.5 cm, diameter 22 cm.
- Skick:Bruksslitage & repor.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 219 SEK |