226 Gefle Bo Fajans teservis, modell 823, 26 delar

2578a_8dbcb274ce5ea4b_med.jpeg
  • 2578a_8dbcb274ce5ea4b_sm.jpeg
  • 2578b_8dbcb274ea5e68e_sm.jpeg
  • 2578c_8dbcb27501e1759_sm.jpeg
  • 2578d_8dbcb2751877de7_sm.jpeg
  • 2578e_8dbcb2753080568_sm.jpeg
  • 2578f_8dbcb2754b4814a_sm.jpeg
  • 2578g_8dbcb275644a071_sm.jpeg
  • 2578h_8dbcb2757eb7cf0_sm.jpeg
  • 2578i_8dbcb275993dd9e_sm.jpeg

7st koppar. H 6 cm, Diameter 9 cm.

10st fat, Diameter 17.5 cm.

8st assietter, Diameter 14 cm.

Skål.

  • Skick:Bruksslitage. Någon del med nagg.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK