226 Gefle Bo Fajans teservis, modell 823, 26 delar
7st koppar. H 6 cm, Diameter 9 cm.
10st fat, Diameter 17.5 cm.
8st assietter, Diameter 14 cm.
Skål.
- Skick:Bruksslitage. Någon del med nagg.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 250 SEK |