227 Gefle "Percy" teservis, 21 delar

2579a_8dbcb2b1eb560c2_med.jpeg
  • 2579a_8dbcb2b1eb560c2_sm.jpeg
  • 2579b_8dbcb2b207c58c4_sm.jpeg
  • 2579c_8dbcb2b2260aea1_sm.jpeg
  • 2579d_8dbcb2b23d489ac_sm.jpeg
  • 2579e_8dbcb2b254ea969_sm.jpeg
  • 2579f_8dbcb2b26e4ff57_sm.jpeg
  • 2579g_8dbcb2b2882e946_sm.jpeg
  • 2579h_8dbcb2b2a39509e_sm.jpeg

6st koppar. H 6 cm, Diameter 10 cm.

6st fat, Diameter 15.5 cm.

6st assietter, Diameter 18 cm.

Kanna.

Sockerskål.

Gräddkanna.

  • Skick:Bruksslitage. Någon del med nagg.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK