227 Gefle "Percy" teservis, 21 delar
6st koppar. H 6 cm, Diameter 10 cm.
6st fat, Diameter 15.5 cm.
6st assietter, Diameter 18 cm.
Kanna.
Sockerskål.
Gräddkanna.
- Skick:Bruksslitage. Någon del med nagg.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 219 SEK |