224 Eugen Trost Gefle, 3 delar

2577a_8dbcb27064cfd2d_med.jpeg
  • 2577a_8dbcb27064cfd2d_sm.jpeg
  • 2577b_8dbcb2707d072da_sm.jpeg
  • 2577c_8dbcb270934bcc4_sm.jpeg
  • 2577d_8dbcb270ac7c67a_sm.jpeg
  • 2577e_8dbcb270c204793_sm.jpeg
  • 2577f_8dbcb270d989116_sm.jpeg

Tekanna & kaffekanna, handmålade 1923. H 22 cm & H 13.5 cm.

Karott, modell A. H 6.5 cm, Diameter 18 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Krackeleringar.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK