224 Eugen Trost Gefle, 3 delar
Tekanna & kaffekanna, handmålade 1923. H 22 cm & H 13.5 cm.
Karott, modell A. H 6.5 cm, Diameter 18 cm.
- Skick:Bruksslitage. Krackeleringar.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 219 SEK |