523 Bulkruka koppar, 1800-tal
Med monogram.
- Skick:Åldersrelaterat slitage. Bucklor.
- Storlek:H 43 cm, Diameter 33 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 250 SEK |