Skänk 1800-1900 tal_1577a_8dbb51d4cb33010_lg.jpeg
Slutpris550 SEK
Bord Johansson design, 1900-tal_1578a_8dbb51e6f8a2794_lg.jpeg
Bord Johansson design, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Skrivbord 1900-talets första hälft_1579a_8dbb51e8497e046_lg.jpeg
Skrivbord 1900-talets första hälft
Slutpris275 SEK
Klockskåp allmoge, 1800-tal_1572a_8dbb51d29446faf_lg.jpeg
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris750 SEK
Skrivbord 1930-1940 tal_1580a_8dbb51e6772fd25_lg.jpeg
Skrivbord 1930-1940 tal
Slutpris250 SEK
Sidobord 1950-1960 tal_1581a_8dbb51e9609afae_lg.jpeg
Sidobord 1950-1960 tal
SlutprisInga bud
Ekskåp 1900-tal_1574a_8dbb51d872c801c_lg.jpeg
Ekskåp 1900-tal
Slutpris800 SEK
Pinnstol 1960-1970 tal_1582a_8dbb51e3ae520e2_lg.jpeg
Pinnstol 1960-1970 tal
Slutpris275 SEK
Jalusiskåp 1900-talets första hälft_1585a_8dbb51d5b13a90a_lg.jpeg
Jalusiskåp 1900-talets första hälft
Slutpris1 600 SEK
Sekretär 1900-tal_1586a_8dbb51d1cfb2779_lg.jpeg
Sekretär 1900-tal
Slutpris50 SEK
Hörnskåp 1970-1980 tal_1587a_8dbb51dd51b21ba_lg.jpeg
Hörnskåp 1970-1980 tal
Slutpris350 SEK
Stolar nyrenässans, 6 stycken, 1800-tal_1913a_8dbb51df4aba583_lg.jpeg
Stolar nyrenässans, 6 stycken, 1800-tal
Slutpris350 SEK
Ståndskåp 1800-1900 tal_1573a_8dbb51d6f70c268_lg.jpeg
Ståndskåp 1800-1900 tal
Slutpris5 600 SEK
Skinnfåtölj med fotpall_1589a_8dbb51e277b00fc_lg.jpeg
Skinnfåtölj med fotpall
Slutpris125 SEK
Piedestal 1970-1980 tal_1590a_8dbb51d55b7fd89_lg.jpeg
Piedestal 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Pardörrar 1900-talets första hälft_1583a_8dbb51ea1fd3512_lg.jpeg
Pardörrar 1900-talets första hälft
Slutpris1 500 SEK
Sidobord 1970-1980 tal_1591a_8dbb51dab9967b1_lg.jpeg
Sidobord 1970-1980 tal
Slutpris75 SEK
Stol teak, 1950-1960 tal_1594a_8dbb51ebc9f7214_lg.jpeg
Stol teak, 1950-1960 tal
Slutpris100 SEK
Korgstol 1900-tal_1596a_8dbb51e52004065_lg.jpeg
Korgstol 1900-tal
Slutpris225 SEK
Skrivbord 1940-1950 tal_1600a_8dbb51e43297e69_lg.jpeg
Skrivbord 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK
Kontorsstol 1930-1940 tal_1595a_8dbb51e624ed402_lg.jpeg
Kontorsstol 1930-1940 tal
Slutpris450 SEK
Soffkrön sekelskiftet_1604a_8dbb51dbb022b45_lg.jpeg
Soffkrön sekelskiftet
Slutpris350 SEK
Soffkrön 2 stycken, 1900-talets första hälft_1605a_8dbb51d621a2ef3_lg.jpeg
Soffkrön 2 stycken, 1900-talets första hälft
Slutpris75 SEK
Stol 1800-1900 tal_1592a_8dbb51d75724431_lg.jpeg
Stol 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Puderstol sekelskiftet_1602a_8dbb51e6a1f1974_lg.jpeg
Puderstol sekelskiftet
Slutpris225 SEK
Skafferiskåp 1900-talets första hälft_1601a_8dbb51d98a3f824_lg.jpeg
Skafferiskåp 1900-talets första hälft
Slutpris3 400 SEK
Stol teakfaner, 1950-1960 tal_1593a_8dbb51dbd3f780a_lg.jpeg
Stol teakfaner, 1950-1960 tal
Slutpris500 SEK
Skrin allmoge, 1800-tal_1635a_8dbb51e996d6c55_lg.jpeg
Skrin allmoge, 1800-tal
Slutpris225 SEK
Stokke "Tripp trapp" barnstol_1644a_8dbb51d84f57140_lg.jpeg
Stokke "Tripp trapp" barnstol
Slutpris200 SEK
Stolar Edsbyverken, 1 par_1675a_8dbb51e5877714d_lg.jpeg
Stolar Edsbyverken, 1 par
Slutpris500 SEK
Stolar 1 par, sekelskiftet_1676a_8dbb51e4b159dc9_lg.jpeg
Stolar 1 par, sekelskiftet
SlutprisInga bud
Pall betsad furu, 1900-tal_1679a_8dbb51eaa3f0a75_lg.jpeg
Pall betsad furu, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Lådhurts 1900-tal_1681a_8dbb51eb88656b6_lg.jpeg
Lådhurts 1900-tal
Slutpris950 SEK
Byrå 3 lådor, 1930-1940 tal_1685a_8dbb51d439cd840_lg.jpeg
Byrå 3 lådor, 1930-1940 tal
Slutpris75 SEK
Stokke kontorsstol_1683a_8dbb51e93ba98cd_lg.jpeg
367
Stokke kontorsstol
Slutpris700 SEK
Bord med Perstorpsskiva_1688a_8dbb51f50362bac_lg.jpeg
Bord med Perstorpsskiva
Slutpris50 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal_1674a_8dbb51d915a92a6_lg.jpeg
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris650 SEK
Sängbord 1920-1930 tal_1684a_8dbb51dcb17caf5_lg.jpeg
Sängbord 1920-1930 tal
Slutpris650 SEK
Slagbord 1900-tal_1686a_8dbb51f2931c738_lg.jpeg
Slagbord 1900-tal
Slutpris600 SEK
Rökbord rokoko-stil_1704a_8dbb52033c2f052_lg.jpeg
Rökbord rokoko-stil
Slutpris225 SEK
Skänk sekelskiftet_1689a_8dbb51ff66f4419_lg.jpeg
Skänk sekelskiftet
Slutpris350 SEK
Hylla metall_1705a_8dbb51f8f406915_lg.jpeg
Hylla metall
Slutpris125 SEK
Pall 1950-tal_1695a_8dbb5207c2b9d41_lg.jpeg
Pall 1950-tal
Slutpris275 SEK
Pingisbord Monark_1706a_8dbb51f3847f65f_lg.jpeg
Pingisbord Monark
Slutpris750 SEK
Bord "Frisco" teak, design Folke Olsson Bra Bohag_1914a_8dbb520cd07dd56_lg.jpeg
Bord "Frisco" teak, design Folke Olsson Bra Bohag
Slutpris450 SEK
Piedestal rotting_1726a_8dbb51fc484c557_lg.jpeg
404
Piedestal rotting
Slutpris450 SEK
Pall 1900-tal_1790a_8dbb51f2c7ddb5c_lg.jpeg
Pall 1900-tal
Slutpris300 SEK
Sängbord 1900-talets första hälft_1802a_8dbb5206a55ccfa_lg.jpeg
Sängbord 1900-talets första hälft
Slutpris250 SEK