35 Stol Leksands-modell, 1800-tal

1363a_8dbb51e073712b5_med.jpeg
  • 1363a_8dbb51e073712b5_sm.jpeg
  • 1363b_8dbb51e07a72a18_sm.jpeg
  • 1363c_8dbb51e08246f3f_sm.jpeg
  • 1363d_8dbb51e08893f70_sm.jpeg
  • 1363e_8dbb51e08fac51b_sm.jpeg

Proveniens Kyrkbyn Alfta. Senare bemålad. Slitage & färgbortfall. Sitthöjd 40 cm, rygghöjd 80 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK