40 Slagbord 1800-tal

1368a_8dbb52080c3fe31_med.jpeg
  • 1368a_8dbb52080c3fe31_sm.jpeg
  • 1368b_8dbb520813728d6_sm.jpeg
  • 1368c_8dbb52081b080a3_sm.jpeg
  • 1368d_8dbb5208212137f_sm.jpeg
  • 1368e_8dbb52082a32bb4_sm.jpeg
  • 1368f_8dbb520830f449b_sm.jpeg
  • 1368g_8dbb5208388c39d_sm.jpeg

Enkla grindar. 2st skivor. Slitage & fläckar. Total L 165 cm, H 77 cm, mittdel B 30 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK