22 Skafferiskåp 1800-tal
Dörr med bakomliggande hyllplan. Senare bemålad. Slitage, repor & sprickor. H 98 cm, B 67 cm, D 40 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |