41 Skänk 1800-1900 tal
2 lådor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Senare bemålad. Slitage, repor & färgbortfall. H 113 cm, B 113 cm, D 45 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |