4 Hörnskänk 1700-1800 tal

1588a_8dbb51f1e89e96d_med.jpeg
  • 1588a_8dbb51f1e89e96d_sm.jpeg
  • 1588b_8dbb51f1f0d98f4_sm.jpeg
  • 1588c_8dbb51f1fa8ed08_sm.jpeg
  • 1588d_8dbb51f2031940f_sm.jpeg
  • 1588e_8dbb51f20a8fdb0_sm.jpeg
  • 1588f_8dbb51f21150f0e_sm.jpeg
  • 1588g_8dbb51f218eff76_sm.jpeg
  • 1588h_8dbb51f2208178e_sm.jpeg
  • 1588i_8dbb51f228c8283_sm.jpeg
  • 1588j_8dbb51f23183d2a_sm.jpeg

Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Dörrspeglar med räfflad dekor. Originalmålning. Åldersrelaterat slitage. Sprickor & mindre skador. H 83 cm, B 135 cm, D 92 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK