4 Hörnskänk 1700-1800 tal
Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Dörrspeglar med räfflad dekor. Originalmålning. Åldersrelaterat slitage. Sprickor & mindre skador. H 83 cm, B 135 cm, D 92 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |