254 Bokhylla teak, 1950-1960 tal

1576a_8dbb51e30bdfe5c_med.jpeg
  • 1576a_8dbb51e30bdfe5c_sm.jpeg
  • 1576b_8dbb51e3129f371_sm.jpeg
  • 1576c_8dbb51e31a6f552_sm.jpeg
  • 1576d_8dbb51e32101fb2_sm.jpeg
  • 1576e_8dbb51e32781318_sm.jpeg
  • 1576f_8dbb51e32dd11f3_sm.jpeg
  • 1576g_8dbb51e334c327c_sm.jpeg
  • 1576h_8dbb51e33b77fbb_sm.jpeg
  • 1576i_8dbb51e342f7261_sm.jpeg
  • 1576j_8dbb51e34b832d6_sm.jpeg
  • 1576k_8dbb51e3541b60a_sm.jpeg
  • 1576l_8dbb51e35d04f88_sm.jpeg
  • 1576m_8dbb51e365a8c20_sm.jpeg
  • 1576n_8dbb51e36cd8cfe_sm.jpeg
  • 1576o_8dbb51e3760eee9_sm.jpeg

Vitrindel med skjutbara glasdörrar, bakomliggande hyllplan i glas. Hylldel. Nedtill dörrar vardera sida, mittdel med 4 lådor. Bruksslitage & vissa repor. Lådhandtag med skador. H 172 cm, B 140 cm, D 40 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK