2 Stop silver, Barock-stil, GAB

8063a_8dc5acc11d81293_med.jpeg
  • 8063a_8dc5acc11d81293_sm.jpeg
  • 8063b_8dc5acc13c58800_sm.jpeg
  • 8063c_8dc5acc157cb697_sm.jpeg
  • 8063d_8dc5acc174699cc_sm.jpeg
  • 8063e_8dc5acc1938064b_sm.jpeg
  • 8063f_8dc5acc1acc3811_sm.jpeg
  • 8063g_8dc5acc1dafd1e7_sm.jpeg
  • 8063h_8dc5acc1fc3c5f5_sm.jpeg
  • 8063i_8dc5acc21aafbaa_sm.jpeg
  • 8063j_8dc5acc23979ff7_sm.jpeg
  • 8063k_8dc5acc255be9db_sm.jpeg
  • 8063l_8dc5acc2716bd5c_sm.jpeg
  • 8063m_8dc5acc29102866_sm.jpeg

Lock med infällt mynt Gustav V. Kulfötter. Invändig förgyllning. Rikt graverad, med ägarnamn.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Vikt:790

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK