1 Gunghäst Gemla, 1900-talets första hälft

7954a_8dc596afba2fbfe_med.jpeg
  • 7954a_8dc596afba2fbfe_sm.jpeg
  • 7954b_8dc596afd3b19a9_sm.jpeg
  • 7954c_8dc596aff0f7c83_sm.jpeg
  • 7954d_8dc596b00d5e930_sm.jpeg
  • 7954e_8dc596b02989310_sm.jpeg
  • 7954f_8dc596b040a0afc_sm.jpeg
  • 7954g_8dc596b05a43b9e_sm.jpeg
  • 7954h_8dc596b07918ea8_sm.jpeg
  • 7954i_8dc596b091f4b62_sm.jpeg

Bemålad.

  • Skick:Bruksslitage. Färgbortfall.
  • Storlek:H ca 92 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK